PanKuba greetings

Discussie in 'Introduceer Jezelf' gestart door PanKuba, 26 mei 2019.

1. PanKuba

PanKuba New Member

Hey mensen.
    Ik zou eerst willen zeggen, het is leuk om jullie allemaal te ontmoeten en samen met jullie te spelen op deze prachtige server.
    Ik woon in Poznan (Polen), ik ben 39 en ik werk als ontwerper van industriële gebouwen en huizen.
    Ik vind het leuk om op een fiets ver buiten de stad te fietsen.
    Ik leer gitaar spelen (vanaf 15 jaar) en ukelele (1 jaar).
    Ik leer ook programmeren in Arduino en bouw kleine robots op basis van dit platform.
    Ik hou van Minecraft omdat je hiermee de realiteit kunt verlaten en je kunt laten bouwen en doen wat je wilt.
    Het is verbazingwekkend hoeveel van jullie Poolse woorden kennen, op welke manier dan ook. En het blijkt dat sommige ook Poolse roots hebben.

Groeten
    PanKuba

Hey folks.
    I'd like to say first, it's nice to meet you all and play with you together on this wonderful server.
    I live in Poznan (Poland), I am 39, and I work as a designer of industrial buildings and houses.
    I like riding a bike far outside the city.
    I learn to play guitar (from 15 years) and ukulele (1 year).
    I learn also programming in Arduino and build small robots based on this platform.
    I like Minecraft because it lets you break away from reality and lets you build and do almost whatever you want.
    It's amazing how many of you know Polish words, one way or the other. And as it turns out, some of you also have Polish roots.

Greetings
    PanKuba

Hej ludziska.
    Najpierw chciałbym powiedzieć, że miło jest poznać was wszystkich i grać razem na tym wspaniałym serwerze.
    Mieszkam w Poznaniu (Polska), mam 39 lat i pracuję jako projektant budynków przemysłowych i domów.
    Lubię jeździć na rowerze daleko poza miastem.
    Uczę się grać na gitarze (od 15 lat) i ukulele (1 rok).
    Uczę się także programowania w Arduino i buduję małe roboty oparte na tej platformie.
    Lubię Minecraft, ponieważ pozwala oderwać się od rzeczywistości i pozwala budować i robić prawie wszystko, co chcesz.
    To niesamowite, jak wielu z was zna polskie słowa, w taki czy inny sposób. A jak się okazuje, niektórzy z was mają polskie korzenie.

Pozdrawiam serdecznie
    PanKuba

Cathy_NL en Fortist vinden dit leuk.
  2. MotorHom

MotorHom Moderator Medewerker Moderator

Hey Pankuba!
    Dank voor je introductie.
    We zijn blij met je als speler en hopen dat je nog lange tijd bij ons blijft bouwen.

Cathy_NL vindt dit leuk.
  3. Fortist

Fortist Member Medewerker Community Manager Dev

Hee PanKuba, :)

Leuk dat je jezelf voorstelt en welkom op het forum! Altijd leuk om te weten wie er achter de MC naam zit.
    Nice to see your introduction and welcome to the forum! Always fun to know who is the person behind the MC name.
    Miło, że się przedstawiłeś i witamy na forum! Zawsze fajnie wiedzieć, kto jest osobą za nazwą MC.

Groetjes,
    Fortist

Cathy_NL vindt dit leuk.
  4. Cathy_NL

Cathy_NL Member

Hi there Pankuba!

:emoji_rosette::emoji_rosette::emoji_rosette:

Leuk om wat van je te lezen! En gaaf dat je als ontwerper werkt voor industriele gebouwen. Zelf vind ik het erg leuk om ook creatief te zijn met huisstijlen en fotografie en veel knutselen. Soms hou ik zelfs weinig tijd over voor minecraft, terwijl ik minecraft ook super leuk vind. Dus af en toe wissel ik om.

Zelf heb ik inderdaad een poolse roots, mijn vader is poolse, waar ik geen contact meer mee heb. Heb zelfs nog familie wonen in polen, die ik bijna nooit spreek of zie. Ik weet niet beter. Maar inderdaad ik ken wat poolse woorden zoals Thee, Koffie, Melk, Dankjewel.
    En waarom alleen die woorden? Omdat vroeger mijn vader altijd poolse huismeisjes in huis had die zijn huis schoonmaakten en ze waren behoorlijk goedkoop. Wat mijn vader altijd vroeg van de huismeisjes vond ik slavenarbeid!

Maargoed, leuk om je hier te zien op deze server. Erg gezellig! En tot ziens op de server!

Nice to read some of you! And it's great that you work as a designer for industrial buildings. I myself also enjoy being creative with house styles and photography and a lot of crafts. Sometimes I don't even have much time for minecraft, while I also like minecraft. So now and then I switch.

I myself indeed have Polish roots, my father is Polish, with whom I no longer have contact. I even have family living in Poland, which I almost never speak or see. I don't know any better. But indeed I know some Polish words such as Tea, Coffee, Milk, Thank you.

And why only those words? Because in the old days my father used to have Polish house maids who cleaned his house and they were pretty cheap. What my father always asked from the housewives I thought was slave labor!

Anyway, nice to see you here on this server. Very cosy! And see you on the server!

Miło jest przeczytać niektóre z was! I świetnie, że pracujesz jako projektant w budynkach przemysłowych. Ja również lubię być kreatywny w stylach domowych i fotografii oraz w wielu rzemiośle. Czasami nie mam nawet czasu na minecraft, a ja lubię minecraft. Więc od czasu do czasu przełączam.

Sam naprawdę mam polskie korzenie, mój ojciec jest Polakiem, z którym nie mam już kontaktu. Mam nawet rodzinę mieszkającą w Polsce, o której prawie nigdy nie mówię ani nie widzę. Nie wiem lepiej. Ale rzeczywiście znam kilka polskich słów, takich jak herbata, kawa, mleko, dziękuję.

A dlaczego tylko te słowa? Ponieważ w dawnych czasach mój ojciec miał polskie pokojówki, które sprzątały jego dom i były całkiem tanie. To, o co mój ojciec zawsze prosił gospodynie domowe, myślałem, że jest niewolniczą siłą roboczą!

W każdym razie miło cię widzieć na tym serwerze. Bardzo przytulny! I do zobaczenia na serwerze!

Greetings Cathy

Poffertjes en MotorHom vinden dit leuk.